11/13/2016

ESPRIT HOME & CHRISTMAS

A je to tu. Blíží se zase období Vánoc a všeho šílenství okolo. Já Vánoce prožívám každý rok míň a míň mi přijde. Potrpím si už jen takovou tu pohodu, kdy se natáhnu, zapálím si svíčku, relaxuju a nakupování dárků? Letos už všude v obchodech je narváno už teď, takže se na to vrhnu co nejdřív, abych se nakonec nebrodila ještě většími davy. Ale i tak, nepřijde Vám, že ty dárky na Vánoce jsou z nutnosti? Chci říct, nesmírně ráda dělám lidem radost, ale to se přece může i přes rok a ne jen na Vánoce, protože je to dané no ne? 
Letos i esprit přišel s Vánočními motivy a dekoracemi! Zaujaly mě jednoduché designy a minimalismus. Především ale taky to, že módní značka jako je esprit se také pouští do bytových dekorací a doplňků!
Co dál na zimě a Vánocích miluju je to, jak si domov můžeme vyzdobit, zbožňuju všechny povlaky, polštáře, deky a to chumlání v nich. V podstatě teplo, čaj a svíčky, to  pro mě navodí tu nejlepší atmosféru a nemusím mít ani cukroví a všechny ty tretky kolem. A co je na tom nejlepší je to že tenhle relax si dopřeju i během roku, takže nemusím rok čekat na Vánoce. A tyhle nádherné polštářky jsou opět ze sekce esprit home.
A na konec svíčky, moře svíček a čaj!♥

Žádné komentáře:

Okomentovat